Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna obecnie na naszym rynku. Nowatorskie rozwiązanie firmy Posnet cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którym zależy na małych gabarytach urządzenia.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Terminale kart płatniczych

Uwaga! Kasy fiskalne innych producentów niż Novitus nie współpracują bezpośrednio z terminalami płatniczymi PayTel. Terminal w takim przypadku działa jako osobne urządzenie zachowując swoją pełną funkcjonalność w zakresie przyjmowania płatności i sprzedaży doładowań. 


Dzierżawa terminala od 16 zł netto za miesiąc, prowizja od 0,55% za transakcję*


W ramach obsługi systemów płatniczych zapewniamy Państwu bezpłatnie:
  • instalację terminala płatniczego, 
  • szkolenie pracowników w zakresie akceptacji kart i obsługi terminala płatniczego w trakcie instalacji, 
  • telefoniczną pomoc techniczną,
  • opiekę serwisową.

Usługi dostępne na terminalach PayTel:
  • Akceptacja kart płatniczych. Obsługa kart: Visa, V-Pay, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic. Technologia odczytu:  magstripe, chip, contactless (PayPass MasterCard, PayWave Visa).
  • Doładowania telefonów. 

Rodzaje terminali dostępne w ofercie PayTel:
  • Terminale Ingenico samodzielne (łączność Ethernet lub GPRS) z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych.
  • Terminale Ingenico z MagicBoxem umożliwiającym podłączenie urządzenia z kasą fiskalną Novitus (łączność Ethernet lub GPRS) z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych.
  • Terminale Ingenico z osobnymi PIN Padami (łączność Ethernet lub GPRS) z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych.
  • Terminale przenośne Ingenico, również z bazą ładującą.


* kwota dzierżawy oraz wartość prowizji uzależniona jest od modelu terminala, długości trwania umowy, wybranej oferty oraz rodzaju prowadzonej działalności.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio