Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna obecnie na naszym rynku. Nowatorskie rozwiązanie firmy Posnet cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którym zależy na małych gabarytach urządzenia.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

O firmieA&M DOMAR to firma z długoletnią tradycją. Powstała w 1991 roku i początkowo zajmowała się serwisem maszyn biurowych i urządzeń liczących. Właściciel firmy Andrzej Łagowski przed jej założeniem uzyskał m.in. Dypolm Mistrzowski uprawniający do używania tytułu Mistrza w rzemiośle Mechanika Maszyn Biurowych.

   

W naszym salonie sprzedaży można obejrzeć pamiątki, które pozostały po tamtym okresie.

W 1993 roku w Polsce pojawia się pierwsza kasa fiskalna a w 1996 roku firma A&M DOMAR rozszerza swój zakres usług o sprzedaż i serwis kas fiskalnych.

Rok 1998 to sprzedaż pierwszego urządzenia słowackiego producenta - firmy Camea, która to w początkowej fazie działalności naszej firmy była naszym głównym dostawcą kas fiskalnych. W tym miejscu warto zaznaczyć, że pojedyncze modele tych urządzeń pracują do dzisiaj. Nadal odbieramy telefony od innych serwisów rozsianych po całym kraju, jak również indywidualnych użytkowników z prośbą o pomoc w usunięciu awarii tych urządzeń.W roku 2002 firma A&M DOMAR przekształca się w firmę rodzinną i jednocześnie podpisuje umowę partnerską z jednym z wiodących producentów urządzeń fiskalnych w naszym kraju - firmą Posnet Polska S.A., która do dnia dzisiejszego jest naszym głównym dostawcą kas i drukarek fiskalnych.

Następne lata to ciągły rozwój naszej firmy i poszerzanie oferty o urządzenia kolejnych producentów, jak również duży przyrost klientów, wśród których znalazły się m.in. salony sprzedaży obuwia dziecięcego Bartek, Instytut Pamięci Narodowej, Kancelaria Sejmu RP, Muzeum Historyczne m.st. Warszawy i wiele innych.

We wrześniu 2008 roku obsłużyliśmy tysięcznego klienta, którym była sieć salonów prasowych Polski Tytoń S.A. z punktami sprzedaży w całym kraju.

Rok 2009 był bardzo ważny w naszej firmie, bowiem otwotrzyliśmy salon sprzedaży, dzięki któremu zdecydowanie poprawiły się warunki obsługi klientów. Salon sprzedaży to również nowe możliwości w zakresie prezentowania naszej oferty.

W roku 2010 firma A&M DOMAR podpisała umowę o współpracy z kolejnym wiodącym producentem urządzeń fiskalnych w naszym kraju - firmą Novitus SA z Nowego Sącza. Dzięki nowoczesnym i kompleksowym rozwiązaniom tego producenta, nasza oferta w dniu dzisiejszym jest pełna i gwarantuje najwyższą jakość.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio