Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna obecnie na naszym rynku. Nowatorskie rozwiązanie firmy Posnet cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którym zależy na małych gabarytach urządzenia.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Kasy fiskalne online 2018

Od 1 stycznia 2018 roku, ma obowiązywać nowe rozporządzenie w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. 

Rozporządzenie obecnie jest jeszcze w fazie projektu i konsultacji ale wiele już wiadomo. Wiemy jakie funkcje będą posiadały kasy fiskalne online.
 

Kasy fiskalne online.

Urządzenia, które za pośrednictwem internetu będą wymieniały dane z repozytorium. Repozytorium to system informatyczny odbierający dane z kasy, gromadzący je do celów analitycznych i kontrolnych. Kasy online będą wyposażone w różne interfejsy komunikacyjne (np. LAN, WiFi), a użytkownik będzie musiał zapewnić połączenie internetowe.

Założenie jest takie, że połączenie nie będzie musiało być stałe. Przy braku połączenia kasa zbierała będzie dane i wymieni przy najbliższym połączeniu.

E-paragon - oprócz tradycyjnego paragonu papierowego, dzięki ogólnopolskiej bazie danych (kod nabywcy + adres email), nabywca na życzenie otrzyma paragon na email. Kasy fiskalne online, będą miały możliwość wprowadzenia kodu nabywcy podczas wystawiania paragonu.

Kasy z kopią papierową paragonów (dwurolkowe), będą wycofywane z rynku.
W kasach fiskalnych z kopią elektroniczną paragonów kopia zapisywała się na dostępnej dla użytkownika karcie SD (również będą wycofywane z rynku).
W kasach fiskalnych online kopię elektroniczną zastąpi pamięć chroniona do której użytkownik nie będzie miał fizycznego dostępu.


Kasa fiskalna online + terminal płatniczy - w projekcie rozporządzenia zapisano również informację o ustandaryzowanym protokole komunikacji między kasami a terminalami. Dzięki temu rozwiązaniu będzie można połączyć niemalże wszystkie kasy online ze wszystkimi terminalami kart płatniczych co usprawni obsługę klienta i wyeliminuje pomyłki kwot.

Projekt rozporządzenia zakłada, że od stycznia 2018 wszystkie nowe kasy będą musiały być online, a w okresie 3 letnim będą wymienione kasy pracujące na rynku.

Harmonogram wymiany i kryteria nie są jeszcze znane. Można się domyślać, że w pierwszej kolejności będzie obowiązek wymiany najstarszych kas.

Zapraszamy do współpracy. 

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio