Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna obecnie na naszym rynku. Nowatorskie rozwiązanie firmy Posnet cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którym zależy na małych gabarytach urządzenia.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Innova Presto EJ

Cena netto:

1290 zł

Wersja produktu:

Kasa fiskalna INNOVA Presto EJ dedykowana jest do punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych o małym i średnim natężeniu ruchu. Zaskakują gabaryty tej kasy, które spośród urządzeń stacjonarnych plasują ten model wśród najmniejszych na rynku w kategorii kas fiskalnych z kopią elektroniczną paragonów.

Charakterystyczną cechą nowej kasy fiskalnej z oferty firmy INNOVA jest nowoczesna technologia i estetyka wykonania, spójna z całą ofertą produktową INNOVA, oraz ergonomia użytkowania sprawdzona przez szerokie grono klientów.

Niekwestionowaną zaletą tego urządzenia są wyświetlacze przeznaczone dla klienta i operatora. Duże, czytelne, podświetlone na niebiesko gwarantują komfort pracy w każdych warunkach oświetleniowych.

innova presto wyświetlacz innova presto wyświetlacz klienta

W zależności od trybu pracy kasy (sprzedaż, programowanie, itd.) na wyświetlaczu obsługi pojawiają się różnego rodzaju informacje. Użytkownik na podstawie ikon podświetlanych w oknie informacyjnym oraz tekstów wyświetlanych w głównym oknie może w prosty sposób określić, w jakim stanie (trybie) znajduje się aktualnie kasa.

Kasa fiskalna Innova Presto EJ została wyposażona w wysokiej jakości szczelną klawiaturę zabezpieczoną przed zalaniem.

klawiatura innova presto ej
 
Klawiatura składa się z 24 klawiszy. Część z tych klawiszy ma dodatkowe funkcje opisane kolorem niebieskim, które mogą być uaktywnione po uprzednim naciśnięciu klawisza MENU.
Całość klawiatury jest podświetlana, co zdecydowanie ułatwia pracę w słabym oświetleniu, czy też zupełnie w ciemnościach.

Kasa wspólpracuje z urządzeniami wspierającymi sprzedaż na stanowisku: waga, skaner, wszystkie rodzaje szuflad (6V, 12V, 24V), komputer (RS232, USB). Na uwagę zasługuje również możliwość podłączenia klawiatury programowalnej PS-2 dowolnych rozmiarów, która służy jako dodatkowy panel do sprzedaży (np. możliwość zaprogramowania dowolnej ilości klawiszy szybkich - towarów i raportów).

Małe gabaryty urządzenia wraz z wydajnym akumulatorem czyni kasę INNOVA PRESTO EJ również doskonałym narzędziem do sprzedaży mobilnej - dodatkowe atrybuty : kabel zasilający z zapalniczki samochodowej, pokrowiec na ramię.

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Niewielkie rozmiary:

innova presto wymiary

- 165 x 170 x 70 mm (szer. x . x wys.)
- waga ok. 0,85 kg.
Gotowość na walutę EURO: tak
Wyświetlacz operatora: cyfrowo-alfanumeryczny LCD z podświetleniem, wielofunkcyjny, wymiary pola odczytowego 151 x 32 [mm]
Wymiary (szer./dł./wys.): 165 x 170 x 70 mm
Sterowanie szufladą: tak
Wyposażenie dodatkowe: kabel zasilający z zapalniczki samochodowej, pokrowiec na ramię
Klawisze szybkiej sprzedaży: 5 bezpośrednich (35 pośrednich)
Mechanizm drukujący: termiczny, 12 linii/sek
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: zewnętrzna klawiatura programowalna, skaner, waga, szuflada
Waga: 0,85 kg
Kopia elektroniczna: tak
Wyświetlacz dla Klienta: cyfrowo-alfanumeryczny LCD z podświetleniem, wielofunkcyjny, wymiary pola odczytowego 100 x 32 [mm]
Nazwa towaru: do 16 znaków
Liczba towarów (PLU) w bazie: 2300
Złącza komunikacyjne: 1 x RS232, 1 x USB
Szerokość / długość papieru: 57 mm / 30 m
Liczba kasjerów: 8

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio